Rezultati

REZULTATI 2023.

14. Lovno-kinološki kup “Sv. Hubert” Hrvatskog lovačkog saveza
(Rugvica, 14. i 15. listopad 2023. godine)

Pojedinačno:
PRVAK: Stjepan Tomašek, Lovački saveza Međimurske županije
VICEPRVAK: Vladimir Mirenić, Lovački saveza Zagrebačke županije

Ekipno:
PRVAK: Lovački savez Splitsko-dalmatinske županije
VICEPRVAK: Lovački savez Zagrebačke županije

Žene:
PRVAKINJA: Vilma Alina Bezenšek, Lovački savez Zagrebačke županije
VICEPRVAKINJA: Andreja Farkaš, Lovački savez Varaždinske županije

Španijeli:
PRVAK: Maja Nesek, Lovački savez Krapinsko-zagorske županije

REZULTATI 2022.

13. Lovno-kinološki kup “Sv. Hubert”
(Varaždin, 12. i 13. studenoga 2022. godine)

Pojedinačno:
PRVAK: Ivica Stulić
VICEPRVAK: Marino Pernar

Ekipno:
PRVAK: Lovački savez Zadarske
VICEPRVAK: Lovački savez Osječko-baranjske županije

Žene:
PRVAKINJA: Andreja Farkaš
VICEPRVAKINJA: Ivana Pernar

Španijeli:
PRVAK: Danijel Rukljač

12. Kup za pse glasnog gona na divlju svinju u gateru
(Lobor, 12. i 13. studenoga 2022. godine)

Pojedinačno:

  1. Dragan Martinović
  2. Tomislav Odobašić
  3. Josip Bosiljevac

Ekipno:

  1. Lovački savez Vukovarsko-srijemske županije
  2. Lovački savez Karlovačke županije
  3. Lovački savez Primorsko-goranske županije
REZULTATI 2021.

Kup Sv. Hubert, Novi Vinodolski (od 5. do 6.11.2021.)

Pojedinačno – muškarci:

  1. Marino Pernar, LSŽ Zadarske
  2. Josip Kovačević, LSŽ Splitsko-dalmatinske
  3. Joso Vrkljan, LSŽ Ličko-senjske

Ekipno:

  1. LSŽ Osječko-baranjske
  2. LSŽ Zadarske
  3. LSŽ Zagrebačke

Pojedinačno – žene:

  1. Ivana Pernar, LSŽ Zadarske
  2. Andreja Farkaš, LSŽ Varaždinske

Rad na divlju svinju u gateru, Skrad – Ravna Gora (od 05. do 06. 11. 2021.)

Pojedinačno:

  1. Frano Križanac, LSŽ Splitsko-dalmatinske
  2. Krunoslav Milanović, LSŽ Zgrebačke
  3. Ivica Furač, LSŽ Karlovačke

Ekipno:

  1. LSŽ Karlovačke
  2. LSŽ Virovitičko-podravske
  3. LSŽ Brodsko-posavske
REZULTATI 2019.

Kup Sv. Hubert, Zadarska županija

Pojedinačno – muškarci:

  1. Vladimir Mirenić, LSŽ Zagrebačke
  2. Marino Pernar, LSŽ Zadarske
  3. Ivor Kolić, LSŽ Istarske

Ekipno:

  1. LSŽ Zadarske
  2. LS Grada Zagreba
  3. LSŽ Primorsko-goranske

Pojedinačno – žene:

  1. Andrea Farkaš, LSŽ Varaždinske
  2. Petra Tomić, LSŽ Zagrebačke
  3. Vilma Alina Šoba, LSŽ Karlovačke

Rad na divlju svinju u gateru, Zadarska županija

Pojedinačno:

  1. Zvonko Dupelj, LS Grada Zagreba
  2. Josip Nemet, LSŽ Osječko-baranjske
  3. Ivica Furač, LSŽ Karlovačke

Ekipno:

  1. LSŽ Osječko-baranjske
  2. LSŽ Karlovačke
  3. LSŽ Primorsko-goranske
REZULTATI 2018.

Kup Sv. Hubert, Gračin

Pojedinačno – muškarci:

  1. Zoran Postić, LSŽ Zagrebačke
  2. Hrvoje Kukas, LS Grada Zagreba
  3. Mile Jurišić, LS Grada Zagreba

Ekipno:

  1. LS Grada Zagreba
  2. LSŽ Zagrebačke
  3. LSŽ Osječko-baranjske

Pojedinačno – žene:

  1. Petra Tomić, LSŽ Zagrebačke
  2. Nikolina Koščević, LSŽ Zagrebačke

Rad na divlju svinju u gateru, Garčin

Pojedinačno:

  1. Branko Gagić, LS Grada Zagreba
  2. Tomislav Damičević, LSŽ Brodsko-posavske
  3. Nikola Kasumović, LSŽ Ličko-senjske

Ekipno:

  1. LSŽ Ličko-senjske
  2. LS Grada Zagreba
  3. LSŽ Brodsko-posavske
REZULTATI 2017.

Kup Sv. Hubert, Gradina – Krnjača

Pojedinačno – muškarci:

  1. Josip Kovačević, LSŽ Zadarske
  2. Darko Škrobot, LSŽ Zagrebačke
  3. Zoran Postić, LSŽ Zagrebačke

Ekipno:

  1. LSŽ Zagrebačke
  2. LSŽ Zadarske
  3. LSŽ Brodsko-posavske

Pojedinačno – žene:

  1. Nikolina Koščević, LSŽ Zagrebačke
  2. Ana Šimonji, LSŽ Osječko-baranjske

Rad na divlju svinju u gateru, Gradina – Krnjača

Pojedinačno:

  1. Jurica Vukušić, LSŽ Splitsko-dalmatinske
  2. Josip Bosiljevac, LSŽ Karlovačke
  3. Mario Dušak, LSŽ Virovitičko – podravske

Ekipno:

  1. LSŽ Splitsko-dalmatinske
  2. LSŽ Osječko-baranjske
  3. LSŽ Bjelovarsko-bilogorske
REZULTATI 2016.

Kup Sv. Hubert – Buje, 15.10.2016.

Pojedinačno – muškarci:

  1. Darko Škrobot, LSŽ Zagrebačke
  2. Ivan Mastelić, LSŽ Splitsko-dalmatinske
  3. Vladimir Mirenić, LSŽ Zagrebačke

Ekipno:

  1. LSŽ Zagrebačke
  2. LSŽ Sisačko-moslavačke
  3. LSŽ Splitsko-dalmatinske

Pojedinačno – žene:

  1. Andrea Farkaš, LSŽ Varaždinske
  2. Nikolina Koščević, LSŽ Zagrebačke
  3. Ana Šimonji, LSŽ Osječko-baranjske

Rad na divlju svinju u gateru – Vranja, 15.10.2016.

Pojedinačno:

  1. Josip Bosiljevac, LSŽ Karlovačke
  2. Mate Bilobrk, LSŽ Sisačko-moslavačke
  3. Davor Jurada, LSŽ Istarske

Ekipno:

  1. LSŽ Karlovačke
  2. LSŽ Sisačko-moslavačke
  3. LSŽ Splitsko-dalmatinska
REZULTATI 2015.

Kup Sv. Hubert – Sinj, 3.10.2015.

Pojedinačno – muškarci:

  1. Hrvoje Kukas, LS grada Zagreba
  2. Marino Pernar, LS Zadarske
  3. Antonio Šuvak, LSŽ Virovitičko-podravske

Ekipno:

  1. LSŽ Zagrebačke
  2. LS grada Zagreba
  3. LSŽ Osječko-baranjske

Pojedinačno – žene:

  1. Nikolina Koščević, LSŽ Zagrebačke
  2. Andreja Farkaš, LSŽ Varaždinske
  3. Gorana Šlingar, LSŽ Osječko-baranjske

Rad na divlju svinju u gateru – Tijarica , 03.10.2015.

Pojedinačno:

  1. Anton Štefanić, LSŽ Primorsko-goranske
  2. Joso Vrkljan, LSŽ Ličko-senjske
  3. Ivica Kenig, LS Sisačko-moslavačke

Ekipno:

  1. LSŽ Osječko-baranjske
  2. LSŽ Sisačko-moslavačke
  3. LSŽ Primorsko-goranske

Rad pasa goniča – Vrlika, 03.10.2015.

Pojedinačno:

  1. Nikola Milina, LSŽ Dubrovačko-neretvanske
  2. Ivan Milina, LSŽ Dubrovačko-neretvanske
  3. Zdenko Radan, LSŽ Splitsko-dalmatinske

Ekipno:

  1. LSŽ Dubrovačko-neretvanske
  2. LSŽ Šibensko-kninske
  3. LSŽ Splitsko-dalmatinske
REZULTATI 2014.

Šesti lovnokinološki kup HLS-a “Sveti Hubert“, Viljevo 17. i 18 listopad

Pojedinačno (muški)

  1. Zoran Postić, NJOP ‘Aris’
  2. Vladimir Mak, NJOP ‘Aba’
  3. Mile Jurišić, NJKP ‘Happy Gleblins’

Pojedinačno (žene)

  1. Nikolina Koščević, NJOP ‘Ringo od Postića’

Ekipno

  1. LSŽ Zagrebačke (188)
  2. LS Grada Zagreba (175)
  3. LSŽ Osječko-baranjske (169)

Peti kup HLS-a u radu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru, Viljevo 17. i 18 listopad

Pojedinačno:

  1. Miroslav Musić, ABJ ‘Fany’ (179)
  2. Nenad Mirosavljević, IGO ‘Bari od Malinskih Vinkovića (177)
  3. Matko Balić, PG ‘Riki’ (172)

Ekipno

  1. LSŽ Sisačko-moslavačke (345)
  2. LSŽ Karlovačke (328)
  3. LSŽ Brodsko-posavske (328)
REZULTATI 2013.

Kup Sv. Hubert – Jastrebarsko, 4/5.listopad 2013.

Pojedinačno:

  1. Tomislav Kamenečki, LS Grada Zagreba
  2. Ivan Gligora, LS Zagrebačke
  3. Branimir Reindl, LS Grada Zagreba

Ekipno:

  1. LS Grada Zagreba
  2. LS Zagrebačke
  3. LS Varaždinske

Rad na divlju svinju u gateru – Kostajnica, 08/9.studeni 2013.

Pojedinačno:

  1. Zlatko Miloš, LS Brodsko-posavske
  2. Mate Balić, LS Splitsko-dalmatinske
  3. Ante Zdilar, LS Splitsko-dalmatinske

Ekipno:

  1. LS Splitsko-dalmatinske
  2. LS Brodsko-posavske
  3. LS Sisačko-moslavačke

Rad pasa goniča – Novalja, 15/16.studeni 2013.

Pojedinačno:

  1. Ivan Milina, LS Dubrovačko-neretvanske
  2. Berislav Badurina, LS Ličko-senjske
  3. Jozo Perica, LS Šibensko-kninske

Ekipno:

  1. LS Dubrovačko-neretvanske
  2. LS Ličko-senjske
  3. LS Šibensko-kninske

MEĐUNARODNA NATJECANJA

PRVENSTVO BALKANA U LOVNOKINOLOŠKOM KUPU, HRVATSKA, 13.listopad 2013. (Darda)

Ženska kategorija, pojedinačno: 1. mjesto – Nikolina Koščević
Muška kategorija, pojedinačno:1. mjesto – Luciano Ćustić
Ekipno: 1. mjesto – HRVATSKA (Luciano Ćustić, Zoran Postić i Tomislav Kamenečki)

REZULTATI 2012.

Kup Sv. Hubert – Nin, 6/7.10.2012.

Pojedinačno:

  1. Zoran Postić, LS Zagrebačke
  2. Siniša Birek, LS Sisačko-moslavačke
  3. Bojan Bilandžić, LS Zagrebačke

Ekipno:

  1. LS Zagrebačke
  2. LS Sisačko-moslavačke
  3. LS Varaždinske

Rad na divlju svinju u gateru – Koška, 27/28.10.2012.

Pojedinačno:

  1. Željko Čorak, LS Ličko-senjske
  2. Franko Legović, LS Istarske
  3. Nenad Mirosavljević, LS Brodsko-posavske

Ekipno:

  1. LS Brodsko-posavske
  2. LS Sisačko-moslavačke
  3. LS Osječko-baranjske

Rad pasa goniča – Šestanovac, 16/17.11.2012.

Pojedinačno:

  1. Nikola Milina, LS Dubrovačko-neretvanske
  2. Ivan Rogić, LS Ličko-senjske
  3. Ivan Jovanović, LS Ličko-senjske

Ekipno:

  1. LS Ličko-senjske
  2. LS Dubrovačko-neretvanske
  3. LS Sisačko-moslavačke

MEĐUNARODNA NATJECANJA

PRVENSTVO BALKANA U LOVNOKINOLOŠKOM KUPU, BUGARSKA

Pojedinačno: 1. mjesto – Zoran Postić, LS Zagrebačke županije
Ekipno: 3. mjesto – Hrvatski lovački savez, Republika Hrvatska
Drugi natjecatelj u ekipi je bio Siniša Birek, LS Sisačko-moslavačke županije

REZULTATI 2011.

Kup Sv. Hubert – Kutina, 14/15.10.2011.

Pojedinačno:

  1. Bojan Bilandžić, LSŽ Zagrebačke
  2. Ivica Tolić, LSŽ Zadarske
  3. Siniša Birek, LSŽ Sisačko-moslavačke

Ekipno:

  1. LSŽ Zadarske
  2. LSŽ Sisačko-Moslavačke
  3. LSŽ Splitsko-Dalmatinske

Rad na divlju svinju u gateru – Skrad-Ravna Gora, 11/12.11.2011.

Pojedinačno:

  1. Mario Kolić, LSŽ Sisačko-moslavačke
  2. Tomislav Jelić. LSŽ Splitsko-dalmatinske
  3. Ladislav Podnar, LSŽ Primorsko-goranske

Ekipno:

  1. LSŽ Sisačko-moslavačke
  2. LSŽ Splitsko-dalmatinske
  3. LSŽ Primorsko-goranske

Rad pasa goniča – Ogorje, 25/26.11.2011.

Pojedinačno:

  1. Ante Milina, LSŽ Dubrovačko-neretvanske
  2. Damir Škugor, LSŽ Šibensko-kninske
  3. Andrija Cvitković, LSŽ Splitsko-dalmatinske

Ekipno:

  1. LSŽ Splitsko-Dalmatinske